16:33 Валентина ми сьогодні будемо святкувати, У закоханих сьогодні хочемо пограти | |
Валентина ми сьогодні будемо святкувати, У закоханих сьогодні хочемо пограти ![]() ![]() Весело, задорно, кмітливо відсвяткували в дитячій бібліотеці День святого Валентина. Хлопчики та дівчатка, хоч і маленькі, але теж вірять в кохання та мріють знайти свою половинку. Сьогодні наші яблучні половинки знайшли одна одну в одноіменному конкурсі «Знайди свою половинку». ![]() Про те, що в День святого Валентина потрібно робити подарунки, згадував ще в ХVІІ ст.. придворний літописець англійського двору Семюель Пепіс. Він свідчив, що 14 лютого слід писати «валентинки», обмінюватися сувенірами: рукавичками, перснями, цукерками. Отже юні наші джентльмени створювали квіткові композиції для наших дівчаток, одягали їх та пригощали цукерками. ![]() ![]() День святого Валентина для нашої читачки нашої бібліотеки Валентини Омельчук особливий. Вона народилась 14 лютого. ![]() Тож її покровитель – святий Валентин. Цього ж дня Валентину вітатимуть батьки та сестрички. Працівники бібліотеки теж долучилися до вітань, подарувавши книгу місцевого письменника Олександра Форманчука. | |
|
Всього коментарів: 0 | |